Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan/Ambjent Komercial 2-kate Tek Myslym Shyri (ID BD2061) Tirane

 • €4,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Ose Shitet Dyqan/Ambjent Komercial 2-kate Tek Myslym Shyri (ID BD2061) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €4,000

Overview

Property ID: BD2061
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 156
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri Jepet me qera ose shitet dyqan/ambjent komercial 2-kate me siperfaqe totale 156,5 m2, ku secila kat ka nga 78,24 m2, dyqani ka dhe tarace te shfrytezueshme me siperfaqe 78,24 m2, ndertim i ri, mundesi per 2 kate shtese, me hipoteke, me fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, ne katin e pare lartesia eshte 3,32 m dhe gjeresia e fasades eshte 4.8 m, kati i dyte ka lartesi 2.8 m dhe gjeresia e fasades eshte 4.8 m, ambjenti eshte OPEN SPACE pa kolona ne mes, dalje dhe nga pjesa e pasme edhe nga rruga kryesore. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. Ipershtatshem per cdo lloj biznesi si filiale banke, bar-kafe-piceri-restorant, butik rrobash per brande te njohura , laboratore, supermarkete etj.

Cmimi per shitje 5500 Euro/m2 861.000 Euro

Cmimi per qera 4000 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:40 pm
 • Property ID: BD2061
 • Price: €4,000
 • Property Size: 156 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda