Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Apartament 2+1+1+2 Ballkone ne Laprake (ID B2328) Tirane

 • €350
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera/Shitet Apartament 2+1+1+2 Ballkone ne Laprake (ID B2328) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: B2328
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2

Description

Ne Laprake prane kryqezimit te spitalit ushtarak it jepet me qera ose shitet, apartament 2+1+1+2 ballkone me siperfaqe te pergjithshme 120 m2, me hipoteke, kati 6, pallat i ri, me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes , kuzhinen vec, 2 dhomat e gjumit,  tualetet me dritare, koridori lidhes dhe 2 ballkone, apartamenti jepet bosh i pamobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te keruara, te qeta dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Jepet me qera 350 Euro|Muaj

Shitet 110000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi Zogu i Pare, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 8:45 am
 • Property ID: B2328
 • Price: €350
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT