Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Dyqan Tek Restorant Durrsi (ID BD167) Tirane

 • €309,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera/Shitet Dyqan Tek Restorant Durrsi (ID BD167) Tirane

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €309,000

Overview

Property ID: BD167
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 153
 • m2

Description

Tek ish Restorant Durrsi ne rrugen Ferit Xhajko jepet me qera/shitet dyqan me siperfaqe 153 m2(33 m2 verande), kati 0, me fasade xhami, pamje nga rruga kryesore, pallat i ri(2022), me kontrate porosie(hipoteka i del ne fund te veres), mund te behen 2 tualete. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per zyra, markete, lokal etj.

Jepet me qera 1500 Euro

Shitet 309.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 24, 2022 at 3:43 pm
 • Property ID: BD167
 • Price: €309,000
 • Property Size: 153 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda