Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 1-Kateshe Tek Rruga Ura (ID BV 2133) Tirane

 • €240
Myslym Keta, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 1-Kateshe Tek Rruga Ura (ID BV 2133) Tirane

Myslym Keta, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1012, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: BV2133
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Rruga Ura, ne rrugen Myslym Keta, prane kompleksit Tower Bridge, jepet me qera shtepi private 1 kateshe, 1+1 me siperfaqe 70 m2, tarraca e izoluar pjeserishte e mobiluar. Shtepia eshte e organizuar nga kuzhina salloni, dhoma e gjumit, tualeti dhe oborri.

Kerkohen 4 muaji parapagim

Cmimi 240 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kafja e Rremes, Kinostudio, Njazi Meka, Oxhaku, Profarma, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 29, 2022 at 3:35 pm
 • Property ID: BV2133
 • Price: €240
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
JonidaM
 • JonidaM

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
JonidaM
 • JonidaM