Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Prane Komisariatit 4 (ID BV287) Tirane

 • €250
Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 2+1 Prane Komisariatit 4 (ID BV287) Tirane

Ura, Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV287
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 270
 • m2

Description

Prane Komisariatit nr.4 jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100 m2+170 m2 oborr, ndertese 1 katshe, e mobiluar, me parket, e rrethuar me gjelberim. Shtepia organizohet nga saloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti dhe oborri. Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Porcelani, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Tufinë, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 2, 2022 at 9:22 am
 • Property ID: BV287
 • Price: €250
 • Property Size: 270 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda