Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Shkolla Bashkuar (ID BV2178) Tirane

 • €400
Shkolla 9-vjeçare "Ramazan Jarani", Rruga Andrea Mano, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Shtepi Private 3+1 Tek Shkolla Bashkuar (ID BV2178) Tirane

Shkolla 9-vjeçare "Ramazan Jarani", Rruga Andrea Mano, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BV2178
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 120
 • m2

Description

 

Tek Shkolla e Bashkuar prane shkolles Ramazan Jarani jepet me qera kati 3 i nje vile 3+1+ambjent gatimi me vete me siperfaqe 120 m2, ndertim i ri, hyrja si ne pallat, oborr, ballkon ne cdo dhome, e mobiluar, dhoma dhe salloni mobilohet sipas kerkeses.

Cmimi 400 Euro|Muaj

video

 

 

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 24, 2022 at 4:29 pm
 • Property ID: BV2178
 • Price: €400
 • Property Size: 120 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Video

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra