Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera tek Xhamia e Tabakeve apartament 1+1 (ID B21110) Tirane

 • €240
Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera tek Xhamia e Tabakeve apartament 1+1 (ID B21110) Tirane

Rruga Shyqyri Ishmi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €240

Overview

Property ID: B21110
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 57
 • m2

Description

Tek Xhamia e Tabakeve jepet me qera apartament 1+1 kati i 5 ne pallat ekzistues  . Siperfaqe 57 m2 1 dhome 1 tualet sallon dhe kuzhine . Apartament eshte i mobiluar dhe i rikonstruar me instalime te reja elektrike dhe hidraulike dhe pllaka te reja .

Jepet me qera 30000 leke .

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: B21110
 • Price: €240
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra