Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera kati 1 I nje Vile ne Sauk Te Vjeter (ID BV281) Tirane

 • €280
Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera kati 1 I nje Vile ne Sauk Te Vjeter (ID BV281) Tirane

Sauk, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €280

Overview

Property ID: BV281
 • Apartamente, Garazhe
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 85
 • m2

Description

Ne Sauk te Vjeter prane Xhamise jepet me qera kati i pare i nje vile 2+1, me siperfaqre 85 m2, oborr, e mobiluar. Shtepia organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,nje korridor dhe  tualet.Vila ka nje post parkimi te perfshire ne cmim dhe ndodhet ne nje zone te qete dhe prane me te gjitha fasilitetet e nevojshme .

Cmimi 280 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farke, Qyteti Studenti, Rruga e Durrësit, Sauk
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 30, 2022 at 8:20 am
 • Property ID: BV281
 • Price: €280
 • Property Size: 85 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Garage Size: 30
 • Property Type: Apartamente, Garazhe
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj