Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID BZ274) Tirane

 • €600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID BZ274) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BZ274
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2
 • 1985
 • Year Built

Description

Tek 21 Dhjetori,  prane Bar Oslo, jepet me qera zyre e organizuar ne 2+1 me siperfaqe 67 m2, ne pallat ekzistues, kati i 1 banim (mbi dyqanet) . Ambjenti organizohet nga 3 dhoma, korridori lidhes dhe tualeti. Zyra jepet me qera Bosh.

Jepet me qera 600 euro i diskutueshem (pa perfshire taksa)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 27, 2022 at 3:00 pm
 • Property ID: BZ274
 • Price: €600
 • Property Size: 67 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 1985
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj