Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre/Apartament Tek 5 Maji (ID BZ231) Tirane

 • €290
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre/Apartament Tek 5 Maji (ID BZ231) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €290

Overview

Property ID: BZ231
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 90
 • m2

Description

Tek 5 Maji jepet me qera zyre/apartament me siperfaqe 90 m2, kati 2, pallat i ri, me ashensor, bosh, vetem k.bufe, orjentimi me djell, pamje nga rruga, me fasade xhami, tualet. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te sigurta te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Cmimi 290 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Farmacia 10, Frigoriferi, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Selvia, Shkolla Kuqe, Siri Kodra, Tregu Industrial, Xhamlliku, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2022 at 9:44 am
 • Property ID: BZ231
 • Price: €290
 • Property Size: 90 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda