Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Kompleksi Fiori Di Bosko (ID BZ286) Tirane

 • €450
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Kompleksi Fiori Di Bosko (ID BZ286) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BZ286
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 96
 • m2
 • 2021
 • Year Built

Description

Ne Don Bosko tek Kompleksi Fiori Di Bosko jepet me qera Zyre ,me siperfaqe 96 m2, kati i 3,me 2 ashensor. Ambjenti jepet bosh, i shtruar me Parket dhe organizohet  nga  3 dhoma me dalje ne ballkon,1 korridor dhe 2 tualete.

Cmimi 450 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 30, 2022 at 7:54 am
 • Property ID: BZ286
 • Price: €450
 • Property Size: 96 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2021
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj