Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Zyre tek Rruga e Barrikadave (ID BZ293)

 • €350
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera Zyre tek Rruga e Barrikadave (ID BZ293)

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1005, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BZ293
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Tek Rruga e Barrikadave, prane qendres tregtare Galeria, jepet me qera dyqan/zyre me qera, kati i 2 teknik, ne pallat te ri, bosh, me parket, siperfaqe 25 m2,  me spote dritash, bosh. E organoizuar nga ambienti open space dhe tualeti.  Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane Qendres, ofron te gjitha fasilitetet prane.

Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 2 muaj garanci.

Jepet me qera 350 euro (pa perfshire taksen 15%)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 1, 2022 at 12:49 pm
 • Property ID: BZ293
 • Price: €350
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra