Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Rruga Kosovareve (ID BZ268) Tirane

 • €2,000
Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Rruga Kosovareve (ID BZ268) Tirane

Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BZ268
 • Zyra
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 162
 • m2

Description

Tek rruga e Kosovareve, prane liqenit jepet me qera zyre me siperfaqe 162 m2(90m2+72m2), kati 3, pallat i ri ne ndertim (perfundojne punimet ne gjysem te dhjetorit), fasade e ventiluar, termo-hidro izolim, ashensor, me konrate porosie, i pa mobiluar, 5 ambjente, 2 tualete, 2 ballkone, e perbere nga 2 apartamente, nje 2+1 dhe nje apartament 1+1.

Jepet me qera 2000 Euro|Muaj (pak i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2023 at 8:20 am
 • Property ID: BZ268
 • Price: €2,000
 • Property Size: 162 m2
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 5
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda