Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Tregu Elektrik (ID BZ256) Tirane

 • €150
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Tregu Elektrik (ID BZ256) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €150

Overview

Property ID: BZ256
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 25
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik jepet me qera zyre me siperfaqe 25 m2, kati 2, pallat i ri, pamje nga rruga kryesore, i pa mobiluar, 1 tualet. Ambjenit organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje biznes te suksesshem.

Cmimi 150 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 23, 2022 at 1:59 pm
 • Property ID: BZ256
 • Price: €150
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda