Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Tregu Elektrik (ID BZ259) Tirane

 • €350
Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Tregu Elektrik (ID BZ259) Tirane

Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BZ259
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Tregu Elektrik, prane Muzeut te Shkencave, jepet me qera zyre me siperfaqe 70 m2, kati 1, pallat reltivisht i ri, pamje nga rruga kryesore, i pa mobiluar, 1 tualet. Ambjenit organizohet nga dy dhoma pune, koridori, nje dpo e vogel, tualeti dhe ballkoni me fushe pamje. Ambienti eshte i gjithe i rikonstruktuar, i pershtatshem per klinike dentare, kurse, zyre noterie etj. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje biznes te suksesshem.

Cmimi 350 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Liceu Artistik, Petronini, Prane gjuheve te huaja, Qender, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 29, 2022 at 2:54 pm
 • Property ID: BZ259
 • Price: €350
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra