Mirë se vini në Bela Real Estate

Biznes ne shitje Kancelari Tek Blloku (ID BSHB103) Tirane

 • €18,000
Rruga Vaso Pasha, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Biznes ne shitje Kancelari Tek Blloku (ID BSHB103) Tirane

Rruga Vaso Pasha, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €18,000

Overview

Property ID: BSHB103
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Ne zemer te Bllokut,rruga Vaso Pasha shitet biznesi kancelari, ne pallati te ri, kati 0, me siperfaqe 20 m2. Kancelaria eshte me hipoteke, me klientele te ngritur dhe e kompletuar.

Shitet  18 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liceu Artistik, Petronini, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 19, 2021 at 10:40 am
 • Property ID: BSHB103
 • Price: €18,000
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra