Mirë se vini në Bela Real Estate

Kat Vile Ne Astir (ID BV258) Tirane

 • €210
Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Kat Vile Ne Astir (ID BV258) Tirane

Veli Dedi, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: BV258
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Astir, prane rruges Veli Dedi, jepet me qera kat vile me siperfaqe 90 m2, kati i 2-te i nje vile 3 katshe. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Eshte bosh vetem me kundrabufe.

Cmimi 210 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area Astir, Fusha e Aviacionit, Laprake, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 3, 2021 at 4:02 pm
 • Property ID: BV258
 • Price: €210
 • Property Size: 90 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT