Mirë se vini në Bela Real Estate

Kat Vile Me Qera Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BV250) Tirane

 • €250
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Kat Vile Me Qera Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BV250) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250

Overview

Property ID: BV250
 • Apartamente, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Prane Spitali Amerikan 3 e jepet me qera apartament me qera 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati i pare i nje vile 3 katshe, ndertim i ri, ballkon, grila, e mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha gjerat e reja.Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe qe ka akses ne te gjitha rruget kryesore te qytetit sic jane rruga e Kavajes, Unaza e Madhe, Astiri, Kristal Center etj.

Cmimi 250 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Kombinat, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2021 at 1:32 pm
 • Property ID: BV250
 • Price: €250
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda