Mirë se vini në Bela Real Estate

Kat Vile Ne Shitje Prane Shkolles Se Bashkuar (ID BV029) Tirane

 • €50,000
Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Kat Vile Ne Shitje Prane Shkolles Se Bashkuar (ID BV029) Tirane

Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €50,000

Overview

Property ID: BV029
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 64
 • m2

Description

Prane Shkolles se Bashkuar tek shkolla Bajram Curri shitet kati i pare i nje vile 3-katshe 2+1+ambjent gatimi ne vete, me siperfaqe 64 m2, ndertim relativisht i ri, me hipoteke, hyrje me vete, e mobiluar ne menyre modeste. Shtepia eshte e organizuar nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma teke dhe tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jetese sa me komode.

Cmimi 50.000 Euro i pa diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Fresku, Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 30, 2021 at 3:49 pm
 • Property ID: BV029
 • Price: €50,000
 • Property Size: 64 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda