Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Ne Bllok (ID BL215) Tirane

 • €3,500
Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Ne Bllok (ID BL215) Tirane

Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BL215
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 102
 • m2

Description

Ne Bllokut  jepet me qera lokal, (club) me siperfaqe  102 m2 , ne katin 0. Ambjenti eshte ne gjendje pune. club funksional prej 20 vitesh me me emer dhe klientele te ngritur.

Jepet me qera 3500 euro

Shitet 10000 euro m2

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Sheshi Willson, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 1, 2021 at 3:32 pm
 • Property ID: BL215
 • Price: €3,500
 • Property Size: 102 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra