Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Ne Bllok (ID BL216) Tirane

 • €4,000
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Ne Bllok (ID BL216) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €4,000

Overview

Property ID: BL216
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 155
 • m2

Description

Prane Bllokut  jepet me qera lokal me siperfaqe totale 155 m2 , ne katin 0. Ambjenti ka salle te madhe dhe tualet me fasad xhami  dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ka funksionuar si lokal , bar kafe, Nje mundesi shume e mire investimi per lokal, fast food etj.

Jepet me qera 3500 euro

Shitet 7500 euro m2

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Libri Universitar, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 13, 2021 at 2:22 pm
 • Property ID: BL216
 • Price: €4,000
 • Property Size: 155 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra