Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Prane Rruges Bardhyl (ID BL245) Tirane

 • €450
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Prane Rruges Bardhyl (ID BL245) Tirane

Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BL245
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane rruges Bardhyll jepet me qera lokal me siperfaqe 60 m2, kati 0, pallat i ri, varande e mbyllur me vetrade (4 tavolina), ne gjendje pune prej 17 vitesh, rruge dyteosre, lokal lagjeje, 1 tualet, spote elktrike, sistem fonie, sistem aspirimi, fasade xhami, mundesi parkimi perpara lokalit, nje der lokalet me te vjetra ne zone, i mobiluar ne menyre modeste. Lokali organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 450 Euro|Muaj (pak i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 9:01 am
 • Property ID: BL245
 • Price: €450
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda