Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal ne shitje ne Misto Mame (ID BL05) Tirane

 • €165,000
Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Lokal ne shitje ne Misto Mame (ID BL05) Tirane

Misto Mame, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €165,000

Overview

Property ID: BL05
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 130
 • m2

Description

Ne Misto Mame, prane pallateve Derven, shitet lokal ,ne pallat te ri, kati 0, me hipoteke. Siperfaqe 130 m2, 2 banjo, 3 veranda ne perdorim. Lokali shitet me pajisjet dhe mobilimin e brendshem, ne kushte shume te mira, mundesi e mire investimi.

Shitet            165 000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astiri Unaza e Re, Kodra e Diellit, Kombinat, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Yrshek, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 8, 2021 at 9:08 am
 • Property ID: BL05
 • Price: €165,000
 • Property Size: 130 m2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra