Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal ne shitje ne Priske (ID BL01)

 • €300,000
Priskë e Madhe, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Lokal ne shitje ne Priske (ID BL01)

Priskë e Madhe, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €300,000

Overview

Property ID: BL01
 • Apartamente
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 5
 • Bathrooms
 • 1050
 • m2

Description

Ne Priske me nje pamje panoramike te qytetit te Tiranes , shitet Lokal i madh me siperfaqe ndertimi 400 m2, dy kate . Kati  i pare sallle e madhe 400 m2 open space e perdorur gjithmone per evente te ndryshme si dasma , ditelindje , etj , kati i dyte me siperfaqe 200 m2 sherben si bar -kafe dhe guzhine , plus verande me siperfaqe 200 m2 . I pershtatshem per hotel ,kompleks turistik , qender spitalore etj. Siperfaqja e truallit eshte 1050 m2 .

Shitet 300000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Linze, Priske
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 3, 2021 at 4:03 pm
 • Property ID: BL01
 • Price: €300,000
 • Property Size: 1050 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 5
 • Garage Size: 22
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra