Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Ne Shitje Prane Maternitetit Te Ri (ID BL06)

 • €200,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Lokal Ne Shitje Prane Maternitetit Te Ri (ID BL06)

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €200,000

Overview

Property ID: BL06
 • Apartamente, Dyqane, Lokale, Shitje Biznesi, Zyra
 • Property Type
 • 120
 • m2

Description

Prane Maternitetit te Ri shitet lokal me siperfaqe 80 m2 siperfaqe e brendshme dhe 40 m2 siperfaqe e jashtme, pallat ekzistues, lokali momentalisht eshte ne gjendje pune, ka prane dy institucione sic jane Materniteti i Ri dhe Policia Kufitare. Lokali organizohet nga pjesa e jashtme, veranda, Pjesa e brendshme, banaku,tualeti dhe nje dhome e madhe qe momentalisht perdoret si depo por fare mire mund te pershtatet per te zgjeruar lokalin ose per tu bere kuzhine per lokalin.

Cmimi 200.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla Kuqe, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 10, 2022 at 8:17 am
 • Property ID: BL06
 • Price: €200,000
 • Property Size: 120 m2
 • Property Type: Apartamente, Dyqane, Lokale, Shitje Biznesi, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda