Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal ne shitje prane shkolles Harry Fultz (ID BL02) Tirane

 • €80,000
Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Lokal ne shitje prane shkolles Harry Fultz (ID BL02) Tirane

Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: BL02
 • Lokale
 • Property Type
 • 53
 • m2

Description

Prane shkolles Harry Fultz, ne rrugen Asim Vokshi, shitet lokal ne pallat te ri, kati 0 me siperfaqe 53 m2.Lokali eshte me hipoteke dhe i kompletuar ne menyre cilesore.Lokali eshte ndertuar ne vitin 2000, aktualisht eshte funksional dhe i dhene me qera.

Shitet 80 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brraka, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Laprake, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2021 at 1:49 pm
 • Property ID: BL02
 • Price: €80,000
 • Property Size: 53 m2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra