Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal ne shitje Tek Farmacia 10 (ID BL03) Tirane

 • €58,000
Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Lokal ne shitje Tek Farmacia 10 (ID BL03) Tirane

Farmacia 10, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €58,000

Overview

Property ID: BL03
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 43
 • m2

Description

Prane Farmacise 10,ne rrugen e Dibres shitet lokal,ne pallate te ri,kati 0, me hipoteke. Siperfaqe e brendshme 43 m2, 1 banjo.Lokali eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e domosdoshme dhe eshte ne gjendje shume te mire,me klientele te rregullt.

Shitet    58 000 euro  i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Allias, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Medreseja, Oxhaku, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 4, 2021 at 3:05 pm
 • Property ID: BL03
 • Price: €58,000
 • Property Size: 43 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra