Mirë se vini në Bela Real Estate

Magazine me qera tek Spitalet (ID BM30) Tirane

 • €330
Spital Universitar Obstetrik Gjinekolgjik Koço Gliozheni, Gani Domi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Magazine me qera tek Spitalet (ID BM30) Tirane

Spital Universitar Obstetrik Gjinekolgjik Koço Gliozheni, Gani Domi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BM30
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 140
 • m2

Description

Prane Spitaleve ne rrugen Demir Zyka jepet me qera magazine me siperfaqe 140m2 , kati 1 i nje vile , i pajisur me dritare per ajrosje , dhe mbyllje me qepen. Perdoret per magazine , depo farmaceutike etj

Jepet me qera 330 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Kinostudio, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 13, 2021 at 2:21 pm
 • Property ID: BM30
 • Price: €330
 • Property Size: 140 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra