Mirë se vini në Bela Real Estate

Magazine+Garazh Ne Shitje Prane Parkut Ish-Fusha e Aviacionit ( ID BSHM1)

 • €130,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Magazine+Garazh Ne Shitje Prane Parkut Ish-Fusha e Aviacionit ( ID BSHM1)

 • €130,000

Overview

Property ID: BSHM1
 • Garazhe, Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 270
 • m2

Description

Tek Ish-Fusha e Aaviacionit, prane me Rezidencen Turdiu, shitet magazine dhe nje post parkimi, me siperfaqe te pergjithshme 270 m2, kati -1, me lartesi 3.80 m2, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si, depo farmaceutike,mobileri etj.

Cmimi 130000 Euro

Address

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Fusha e Aviacionit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 6, 2021 at 2:15 pm
 • Property ID: BSHM1
 • Price: €130,000
 • Property Size: 270 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garazhe, Magazina
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra