Mirë se vini në Bela Real Estate

OKAZION !!! Beach bar i levizshem ne shitje Tirane (ID BSHZ2)

 • €22,000
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

OKAZION !!! Beach bar i levizshem ne shitje Tirane (ID BSHZ2)

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €22,000

Overview

Property ID: BSHZ2
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Super okazion , shitet beach bar i levizshem materiali dru i stazhionuar dhe me skelet hekur i perbere nga 30 tavolina funksionale ,80 karrige ,15 cifte shezllonesh bashkangjitur me cadra dhe tavolina te vogla pijesh , dy prozhektor te lidhur me dj ,dhe 4 prozhektor diskoteke ,pajisja e avullit ( per shkuma parti ) funksionale, piste per te ftuarit , kengetaret dhe piste kercimi , banaku me gjatesi 5 m  funksional  dhe 3 m i gjere, frigorifere pijesh dhe frigorifere banaku. Dy tualete . Objekti eshte 150 m2  trualli per shfytezim nevojitet 300 m2 . Me te gjithe dokumentacionin e pershtatshem per te filluar sezonin e ri veror .

Shitet 22000 euro i padiskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Panorama, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 17, 2022 at 3:54 pm
 • Property ID: BSHZ2
 • Price: €22,000
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra