Mirë se vini në Bela Real Estate

OKAZION! Resort Ne Shitje Prane Ujit Te Ftohte (ID BR02) Tirane

 • €1,500,000
Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

OKAZION! Resort Ne Shitje Prane Ujit Te Ftohte (ID BR02) Tirane

Uji i Ftohtë (Vlorë), Vlorë, Bashkia Vlorë, Qarku i Vlorës, Shqipëria jugore, 9401-9403, Shqipëria
 • €1,500,000

Overview

Property ID: BR02
 • Hotele, Lokale
 • Property Type
 • 53
 • Bedrooms
 • 70
 • Bathrooms
 • 2800
 • m2

Description

Tek “Uji i Ftohte” ne Vlore shitet me cmim OKAZION Resort 7 kate me siperfaqe 2800 m2, buze detit, ashensor, 57 dhoma, 2 kate restorant, plazh, pishine, pamje panoramike, parking, tarace e shfrytezueshme per bar-kafe ose restorant. Hoteli organizohet nga 53 dhoma fjetje(perfshire suitat), taraca e shfrytezueshme per restorant ose bar kafe, 2 kate restorant, pishina , plazhi dhe parkimi. Ka nevoje per investim pasi nuk ka qene aktiv prej disa vitesh. Ndodhet ne zonen me te shtrenjt dhe me te preferuar turistike te Vlores. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 1.500.000 Euro

 • City Vlorë
 • State Shqipëri
 • Area Uji i Ftohte
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 9, 2021 at 11:59 am
 • Property ID: BR02
 • Price: €1,500,000
 • Property Size: 2800 m2
 • Bedrooms: 53
 • Rooms: 60
 • Bathrooms: 70
 • Property Type: Hotele, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda