Mirë se vini në Bela Real Estate

Okazion. Shitet Hotel ne Golem (ID BR03) Durres

 • €585,000
Golem, Bashkia Kavajë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 2504, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Okazion. Shitet Hotel ne Golem (ID BR03) Durres

Golem, Bashkia Kavajë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 2504, Shqipëria
 • €585,000

Overview

Property ID: BR03
 • Hotele
 • Property Type
 • 13
 • Bedrooms
 • 13
 • Bathrooms
 • 900
 • m2

Description

Ne Golem, ne nje nga zonat me te preferuara nga pushuesit me pamje nga Deti Adriatik, shitet  Hotel 4-kate, me siperfaqe ndertimi 900 m2, ME HIPOTEKE. Hoteli eshte i organizuar ne 4 kate ndertimi, me tarrace, me 13 dhoma hotelerie nga te cilat 1 dhome suite. Ne ambientet e brendshme te hotelit gjendet gjithashtu restoranti  bar-kafe dhe recepsioni, ndersa me ambientin e jashtem ndodhet bari veror, pishina dhe parkingu.  Ndodhet ne nje zone teper te qete e rrethuar nga gjelberimi dhe pemet dekorative, nje mundesi shume e mire per biznes pasi eshte nje nga zonat me te preferuara bregdetare nga pushuesit.

Shitet 585000 euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 1, 2021 at 1:46 pm
 • Property ID: BR03
 • Price: €585,000
 • Property Size: 900 m2
 • Bedrooms: 13
 • Rooms: 13
 • Bathrooms: 13
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra