Mirë se vini në Bela Real Estate

Pizeri e Kompletuar ne shitje ne Fresk ( BL07) Tirane

 • €75,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Për Shitje Të Përzgjedhura

Pizeri e Kompletuar ne shitje ne Fresk ( BL07) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: BL07
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 60
 • m2

Description

Ne Fresk,  rruga Muhamet Deliu prane Shkolles 17 shkurti shitet pizeri ne gjendje pune , siperfaqja 60 m 2 ,kati 0 , e pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore  ne aktivitet pune  e kompletuar me tavolina, karrige , banak , kuzhine funksionale, furre duri dhe furre elektrike . Aktualisht ne gjendje pune .shitet per arsye te largimit nga Shqiperia ,e pershtatshem per biznes familjar .

Shitet  75000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kinostudio, Linze
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 29, 2021 at 4:11 pm
 • Property ID: BL07
 • Price: €75,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra