Mirë se vini në Bela Real Estate

Pjese Vile Me Qera 1+1 Tek Rruga “Elbasanit” ( ID BV286) Tirane

 • €300
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Pjese Vile Me Qera 1+1 Tek Rruga “Elbasanit” ( ID BV286) Tirane

Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BV286
 • Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2

Description

Tek Rruga e “Elbasanit” prane Fakultetit te Filologjise jepet me qera kati i 1, vile private, 67 m2, me hyrje me vete, e mobiluar dhe me oborr. Banesa organizohet ne 1 dhome gjumi ,sallon dhe kuzhine bashke, 1 tualet dhe 1 korridor, ne oborr te viles mundesohet dhe nje vendparkimi.

Cmimi 300 Euro/Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Rruga e Elbasanit, Sauk, Shkolla e Baletit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 14, 2022 at 8:51 am
 • Property ID: BV286
 • Price: €300
 • Property Size: 67 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra