Mirë se vini në Bela Real Estate

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1 (ID B11053 ) Tirane

 • €140,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Prane 21 Dhjetorit Shitet Apartament 2+1 (ID B11053 ) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €140,000

Overview

Property ID: B11053
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom

Description

Prane 21 Dhjetorit  shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, kati 7, ne proces hipotekimi. Apartamenti eshte me siperfaqe 92 m2 dhe organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 garderobe, 1 banjo, kuzhine dhe sallon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, punime cilesore, elektroshtepiake te teknologjise se fundit, parket, ashensor, kondicioner, sistem kapot dhe chiller.

Shitet       140 000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Zogu i Pare, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2021 at 9:58 am
 • Property ID: B11053
 • Price: €140,000
 • Land Area: 92 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra