Mirë se vini në Bela Real Estate

Restorant Ne Shitje Prane ATSH (ID BL020) Tirane

 • €259,000
Shkolla e Mesme "Ismail Qemali", Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Restorant Ne Shitje Prane ATSH (ID BL020) Tirane

Shkolla e Mesme "Ismail Qemali", Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €259,000

Overview

Property ID: BL020
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 165
 • m2

Description

Prane ATSH shitet Restorant me siperfaqe 165 m2(140 m2 ne hipoteke) nga te cilat 20 m2 jane verande, kati 0, me fasade xhami, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, me hipoteke, parket, sistem aspirimi dhe kondicionimi qendror, foni, 4 llozha, tavane te varura, spote ndricuese, 6 frigorifere nga te cilet 1 ekspozitor vere dhe 1 ekspozitor peshku, kuzhine funksionale, ambjent sherbimi per stafin, 2 tualete, instalimet e tubacioneve te gazit nga jashte, tub aspirimi per tymrat, restorant prej 10 vitesh. Restoranti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, llozhat, tualetet, veranda, kuzhina dhe ambjenti i sherbimit. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 259.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Tefta Tashko Koci, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 4:08 pm
 • Property ID: BL020
 • Price: €259,000
 • Property Size: 165 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda