Mirë se vini në Bela Real Estate

Shiten 2 Apartamente Ne Linze (ID B120124) Tirane

 • €180,000
Linzë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shiten 2 Apartamente Ne Linze (ID B120124) Tirane

Linzë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €180,000

Overview

Property ID: B120124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 293
 • m2

Description

Ne Linze prane 2-Luaneve shiten 2 papafingo me siperfaqe totale 243,67 m2+49,97 m2 veranda ku secili apartament ka siperfaqe 131,64 m2+31,08 m2 veranda dhe tjetra 112,67 m2+18,89 m2, kati 4, pallat i ri(i sapo perfunduar), me kontrate porosie, me ashensor, njera nga hyrjet eshte e perfunduar ndersa tjetra eshte ne faze perundimtare, orjentimi me djell. Apartamentet organizohen nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualetet dhe veranda. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te sigurte dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 180.000 Euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:30 am
 • Property ID: B120124
 • Price: €180,000
 • Property Size: 293 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda