Mirë se vini në Bela Real Estate

Shiten 2-Dyqane tek Myslym Shyri (ID BD156) Tirane

 • €490,000
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shiten 2-Dyqane tek Myslym Shyri (ID BD156) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €490,000

Overview

Property ID: BD156
 • Dyqane
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 100
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr, shiten dy dyqane me siperfaqe 100 m2 (70 m2 me hipoteke dhe 30 m2 ne proces hipotekimi), kati 0, pallat ekzistues, i restauruar, , fasade xhami, buze rruges kryesore, 2 tualete. Ambienti organizohet nga dy dyqane open space  dhe secili nga 1 tualet.  Secili nga dyqanet jane te dhene me qera ne vleren 800 euro. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode prane.

Me qera 1600 eur0 te dy

Shitet 490.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 24, 2022 at 4:05 pm
 • Property ID: BD156
 • Price: €490,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT