Mirë se vini në Bela Real Estate

Shiten Apartamente 1+1 Tek Stacioni i Trenit (ID B110113) Tirane

 • €95,500
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shiten Apartamente 1+1 Tek Stacioni i Trenit (ID B110113) Tirane

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €95,500

Overview

Property ID: B110113
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m

Description

Tek Stacioni i Trenit. prane BKT, shiten 3 apartamente 1+1 me siperfaqe 73,4 m2 secili(63,4 m2 siperfaqe e brendshme), kati 6, pallat i ri ne ndertim(perfundon per 1 vit e gjysem), me ashensor, orjentimi 2 apartamente jane lindje dhe 1 apartament perendim, termo-hidro izolim, me kontrate porosie. Apartamentet organizohen nga salloni i ndenjes, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhen ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe kane prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete sa me komode.

Cmimi 95.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Frigoriferi, Kompleksi Panorama, Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 26, 2022 at 3:54 pm
 • Property ID: B110113
 • Price: €95,500
 • Property Size: 73 m
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra