Mirë se vini në Bela Real Estate

Shiten Toke+2 Kapanone+Objekt Biznesi Ne Autostraden Tirane-Durres (ID BT32)

 • €1,500,000
Vorë, Bashkia Vorë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1032, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shiten Toke+2 Kapanone+Objekt Biznesi Ne Autostraden Tirane-Durres (ID BT32)

Vorë, Bashkia Vorë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1032, Shqipëria
 • €1,500,000

Overview

Property ID: BT32
 • Magazina, Toka
 • Property Type
 • 5100
 • m2

Description

Ne autostraden Tirane-Durres prane Vores shitet objekt biznesi me siperfaqe 870 m2, 2 kapanone me siperfaqe 600 m2 secili dhe lartesi 8 meter, siperfaqe toke 5100 m2, toka me hipoteke(toke are), ndertimi eshte i pa hipotekuar. Kapanonet jane OPEN SPACE, godina e biznesit momentalisht nuk eshte aktive. Epershtatshme per qender biznesi, magaznimim, agroturizem etj. Magazina ndodhet ne krahun e autostrades qe te sjell per Tirane dhe ka akses direkt me autostraden dhe me rruget dytesore nga pas.

Cmimi 1.500.000 Euro i diskutueshem

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Vora, Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 5, 2022 at 9:23 am
 • Property ID: BT32
 • Price: €1,500,000
 • Property Size: 5100 m2
 • Property Type: Magazina, Toka
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda