Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet 2 Dyqane Tek Rruga e Dibres (ID BD174) Tirane

 • €25,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet 2 Dyqane Tek Rruga e Dibres (ID BD174) Tirane

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €25,000

Overview

Property ID: BD174
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 31
 • m2

Description

Tek Rruga e Dibres, prane Fakultetit te Mjekesise, shiten dy dyqane, pallat i ri, kati 0, me fasade xhami, buze rruges dytesore. Dyqani i pare me siperfaqe 32,3 m2 dhe dyqani i dyte me siperfaqe 31.8 m2, te dy ME HIPOTEKE. Nje mundesi shume e mire per biznes pasi ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Shitet dyqani i pare 32.3 m2  Cmimi 26.000 euro

Shitet dyqani i dyte 31.8 m2 Cmimi 25.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Medreseja, Rruga Dibres, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 24, 2022 at 12:13 pm
 • Property ID: BD174
 • Price: €25,000
 • Property Size: 31 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra