Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ambient Komercial ne Don Bosko (ID BD159) Tirane

 • €160,000
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ambient Komercial ne Don Bosko (ID BD159) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €160,000

Overview

Property ID: BD159
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 117
 • m2

Description

Ne Don Bosko prane Vizion Plus, shitet ambient komercial (njesi sherbimi), me siperfaqe 117 m2 ME HIPOTEKE, kati i 2 , ne pallat te ri , me pamje nga rruga kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE  dhe nga tualeti. Mundesi shume e mire investimi pasi ambienti mud te jepet me qera per zyra, njesi sherbimi, call center  etj.

Shitet 160.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 18, 2022 at 3:17 pm
 • Property ID: BD159
 • Price: €160,000
 • Property Size: 117 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra