Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ambinet per Zyra ne Astir (ID BZ102)

 • €80,000
Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ambinet per Zyra ne Astir (ID BZ102)

Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €80,000

Overview

Property ID: BZ102
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m2

Description

Ne Astir, prane Rruges Teodor Keko, fare prane Bar Oslo, shitet ambient i pershtatshem per zyra, me siperfaqe 73 m2 (67 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri, kati i 1 mbi dyqanet, bosh, me pamje nga rruga kryesore. Ambienti eshte open space , i pershtatshem per zyra, i organizuar ne dy amiente dhe tualeti.

Per me shume informacion kontaktoni Agjensine Imobiliare!

Shitet 80.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 5, 2022 at 9:56 am
 • Property ID: BZ102
 • Price: €80,000
 • Property Size: 73 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT