Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ambjent Ambulant(Kioske) E Levizshme Tek 9-Katshet (ID B11132) Tirane

 • €3,300
9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ambjent Ambulant(Kioske) E Levizshme Tek 9-Katshet (ID B11132) Tirane

9 Katshet, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,300

Overview

Property ID: B11132
 • 1
 • Bedroom
 • 6
 • m2

Description

Tek 9-Katshet shitet ambjent ambulant(kioske) e levizshme me siperfaqe 6 m2, me fasade xhami, me sergjena dhe rafte te brendshme, banak i vogel, punim hekuri, e ndertuar para 3 vitesh, me cati, me instalime elektrike, e gatshme per tu vendosur ne pune menjehere, me leje nga bashkia(leje per ndertim kjoske), dhe e rregjistruar ne arkivat e shtetit ne emrin e pronarit. Ambjkenti organizohet nga pjesa e show room-it e rrethuar nga te gjitha anet me fasade xhami, rafte, sergjena dhe banak i vogel hekuri i cili kur kioska mbyllet pjesa e banakut te hekurit ngrihet lart per te siguruar dhe byllur kisken nga te gjitha anet. Aktualisht ndodhet ne nje nga zonat me frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit vetem 3 minuta larg nga qendra.

Cmimi 3300 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Globe, Hoxha Tahsim, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 16, 2021 at 11:11 am
 • Property ID: B11132
 • Price: €3,300
 • Property Size: 6 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda