Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ambjent Komercial Prane Rruges Se Kavajes (ID BG5105) Tirane

 • €155,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ambjent Komercial Prane Rruges Se Kavajes (ID BG5105) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €155,000

Overview

Property ID: BG5105
 • Garazhe, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 353
 • m2

Description

Prane rruges se Kavajes shitet ambjent komercial me siperfaqe 353,5 m2, kati (-1), pallat relativisht i ri, me hipoteke, me tualet, parket, kondicioner, spote elektrike, aktualisht i dhene me qera. Ambjenti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualetet. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. I pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 155000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Fusha e Aviacionit, Myslym Shyri, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 14, 2022 at 11:32 am
 • Property ID: BG5105
 • Price: €155,000
 • Property Size: 353 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Garazhe, Lokale
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda