Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ambjent Komercial Tek Ali Demi (ID BD128) Tirane

 • €892,500
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ambjent Komercial Tek Ali Demi (ID BD128) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €892,500

Overview

Property ID: BD128
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 255
 • m2

Description

Tek rruga Ali Demi shitet ambjent komercial me siperfaqe 255 m2, kati 0, ndertim i ri(godine 3-katshe), me hipoteke, buze rruges kryesore, fasade xhami, sistem aspirimi dhe kondicionimi, OPEN SPACE, aktualisht eshte i dhene me qera me kontrate 10 vjecare(2019-2029), ekziston mundesia qe pronari ta prishe kontraten nese bleresi deshiron ta mare ambjentin bosh. Ndodhet ne nje pozicion teper te favorshem ne zonen e Ali Demit ne nje vend teper te frekuentuar nga njerzit dhe e rrethuar me pallate nga te gjitha krahet.

Cmimi 3500 Euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Liceu Artistik, Profarma, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:40 pm
 • Property ID: BD128
 • Price: €892,500
 • Property Size: 255 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda