Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Aparatment 3+1 Ne Rrugen E Kavajes (ID B120161) Tirane

 • €285,000
Eyes of Tirana (under construction), Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Okazion

Shitet Aparatment 3+1 Ne Rrugen E Kavajes (ID B120161) Tirane

Eyes of Tirana (under construction), Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €285,000

Overview

Property ID: B120161
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 160.4
 • m2
 • 2022
 • Year Built

Description

Tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tualete siperfaqe 160.4 m2, ( siperfaqe e perbashket 27 m2 ) kati i 20 , me ashensor ne fazen e shtrimit te parketit, objekti mbaron ne fund te viti . Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon, ballkoni qe ka lidhje me te gjithe dhomat dhe 2 tualete.Ndertim i vititi 2022 , nje prej kullave me prestigjoze ne Tirane  sa i takon konceptit arkitektural , dhe aksesueshmerise me qendren e Kryeqytetit.

Shitet  285.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Garda, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Square 21, Libri Universitar, Liceu Artistik, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Petronini, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mihal Grameno, Rruga Mine Peza, Selvia, Shallvaret, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 10, 2022 at 11:41 am
 • Property ID: B120161
 • Price: €285,000
 • Property Size: 160.4 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Year Built : 2022
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 20

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra