Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Dhe Garsoniere Tek Rruga E Durrsit (ID B1326) Tirane

 • €142,500
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Dhe Garsoniere Tek Rruga E Durrsit (ID B1326) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €142,500

Overview

Property ID: B1326
 • Apartamente, Garsoniere
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 78
 • m2

Description

Tek rruga e Durrsit shitet apartament 3+1 i organizuar ne nje 1+1 dhe garsoniere me siperfaqe 78 m2, kati 4, me hipoteke, pallat ekzistues teper i mirembajtur nga banoret, i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i dhene me qera me kontrate 1-vjecare me cmim 790 Euro/muaj te dyja. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Garsonieria organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen dhe dhomen e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. Mundesi teper e mire investimi.

Cmimi 142.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Laprake, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 13, 2021 at 10:02 am
 • Property ID: B1326
 • Price: €142,500
 • Property Size: 78 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente, Garsoniere
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda