Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem (ID B11163) Tirane

 • €50,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 ne Ali Dem (ID B11163) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €50,000

Overview

Property ID: B11163
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 46
 • m2

Description

Ne Ali Dem, tek rruga Idriz Dollaku, prane burgut te grave shitet apartment 1+1 me siperfaqe 46 m2, kati 1, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, ME HIPOTEKE, i rivlersuar, orientimi me diell, e mobiluar, sistem kapote e brendshme. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale dhe tualeti.

Shitet 50.000 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farke, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Tregu Elektrik, Uzina e Traktorëve
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 30, 2022 at 1:07 pm
 • Property ID: B11163
 • Price: €50,000
 • Property Size: 46 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda