Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 ne Astir (B110124)

 • €58,000
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 ne Astir (B110124)

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €58,000

Overview

Property ID: B110124
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 48
 • m2

Description

Ne Astir, Ne Rrugen Tom Plezha, prane Farmaci Mael, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 48 m2 ( 42 m2 NE HIPOTEKE), pallat i ri , kati i 7, me ashensor, i sapo mobiluar, me kondiucioner. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira per banium, ofron te gjitha facilitetet prane.

Shitet 58.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Casa Italia, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 21, 2022 at 3:45 pm
 • Property ID: B110124
 • Price: €58,000
 • Property Size: 48 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT